Haberler

AMAÇ; FAYDA ODAKLI ÇALIŞMAK OLUNCA, SONUÇ; BAŞARI OLUR

AMAÇ; FAYDA ODAKLI ÇALIŞMAK OLUNCA, SONUÇ; BAŞARI OLUR


 

ERAYSAN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI EROL AYKUT, SEKTÖRE YÖN VEREN MARKA OLABİLMENİN PÜF NOKTALARINI EKOVİTRİN DERGİSİ İÇİN PAYLAŞTI.

1986 yılından bu yana ofis ve kırtasiye sektöründe lider firma Eraysan Group yenilikleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Eraysan Group Yönetim Kurulu Başkanı Erol AYKUT, “Gelişmiş ofis sistemleri olarak yola çıkan markamız, bu tanıma farkındalık katmak adına nitelikli AR-GE çalışmaları ile fayda odaklı projelerini günden güne arttırıyor. Bu zamana dek kazandığımız başarılarımızın katlanarak devam etmesi için sektöre yön veren, yeni bir soluk getiren farkındalık yaratmak temel amacımızdır. Bu noktada proje çalışmalarımızı destekleyen, tecrübe ve dinamizmi harmanlayan güçlü bir ekibe sahibiz. AR-GE çalışmaları başarılı olan markalar sektöründe lider hale gelirken, diğer markaları taklit etmekle sınırlı kalan firmalar zamanla yok olmaya mahkumdur.” diyerek farkındalık yaratmanın önemini vurguladı.

Gelişmiş ofis sistemlerinde 37 ülkeye ihracat yapan ve ürün çeşitliliği 4500 e varan Eraysan Group üretkenlik adına, çeşitlerini arttırmaya devam ediyor. “Son olarak insanın olduğu her ortamda, özellikle hava kirliliğinin sağlığı tehdit ettiği günümüzde yalnızca kendi sektörümüze değil aslında tüm sektörlere hizmet adına yeni ürünümüz hava temizleme cihazlarımızı satışa sunduk. Alman menşei Ideal markasının teknolojisini, Eraysan’ ın verdiği güven ile birleşerek bu ürünü Türkiye ile buluşturduk.  Mevcut ortamdaki havayı doğal olrak filtre ederek zararlı maddelerden arındıran ve temiz havayı tekrar ortama salan cihaz hastanelerde, okullarda, otellerde, ofisler ve evlerde kısacası insanın olduğu her yerde sağlıklı solunumu sağladığından solunum yoluyla yaşanan sağlık sıkıntılarının da önüne geçiyor. Kırtasiye ürünlerinde kanserojen içerikli ürünlerin önüne geçtiğimiz gibi yine insan ve sağlık odaklı bir başka projemizi halkımıza hizmet adına hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.”  diyerek fayda odaklı çalışmalarına vurgu yaptı.

Ülkemizin bulunduğu durumlar içinde üretici rol üstlenmenin zorluklarından da bahseden AYKUT, “Devletimizin önümüzdeki süreçlerde sanayicileri desteklemek adına çalışmalarına ağırlık vermesini umuyoruz. Ülkemizin zor koşullarında herkes kendi güvenli alanına çekilmek yerine elini taşın altına koymalı ve yatırımlara ağırlık vermeli. Özellikle sektörler arası dayanışma ile haksız rekabet şartlarının da önüne geçilmeli.” diyerek dayanışmanın öneminden bahsetti.