Haberler

KALİTE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMALIDIR.

KALİTE SÜRDÜRÜLEBİLİR OLMALIDIR.


ERAYSAN GROUP SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ BÜLENT GÜZEL , FREKANS DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA OFİS ÜRÜNLERİ KONUSUNDA ÖNEMLİ BİLGİLER VERDİ.

 

  • Ofis gereçleri branşında Eraysan A.Ş. olarak  ürün çeşitlerimiz  , Laminasyon makineleri, Plastik spiral ciltleme makineleri, Plastik helezon ciltleme makineleri, tel spiral ciltleme makineleri, Isısal ciltleme makineleri, masa tipi ve elektrikli giyotinler, evrak imha makineleri, hava temizleme ve nemlendirme makineleri, para sayma ve para kontrol makineleri sistemlerinde ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin satışını yapmaktayız. Ürünlerin satışının dışında donanımlı teknik elemanlarımız tarafından teknik destekler verilmektedir. Üretimlerimize gelince , kendi bünyemizde ; Pvc Plastik helezon ciltleme spiralleri , tel bobin ve kutu teller, cilt kapakları, askı ipleri, plastik kart poşetleri , plastik kart kapları, ısısal cilt kapakları , pvc yeni ehliyet ve kimlik kapları üretimlerimiz devam etmektedir.
  • Ofislerin ve iş yerlerinin gelişmesi ile ofis ürünlerinde de yenilikler ve değişimler, teknolojileri yakından izlemek ve takip etmek gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Distribütörlünü ve ithalatını yaptığımız özellikle makine gruplarında son teknolojileri ve yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizedoğru ürünler verebilme gayreti içinde olmaktayız.
  •  Bu yıl öne çıkan ürünlerimize gelince,

a) Alman teknolojisi IDEALHava temizlemeve nemlendirme makineleri öne çıkmaktadır.

b) Profesyonel elektrikli Giyotinlerde IDEAL firmasının yeni teknoloji makinelerini piyasaya sunmaktayız.

c) Ciltleme Helezon  sistemlerinde yeni Ciltleme makineleri geliştirdik .

d) Evrak imha sistemlerinde de Kendi  Markamız  olan MAPİSHREDDER Evrak imha makinelerimiz ile birlikte, 

IDEAL Evrak imha sistemlerinde en son teknolojileri sunmaktayız.

  • Yeni bir ürünü piyasaya sürmeden önce, özellikle makine grubunda tespit edilen cihazlar yaklaşık 6 yıllık süre ile ilgili firmalarda demolar yapılıp neticeleri raporlandıktan sonra olumlu ise ancak o zaman ithalatına karar verilip kataloğumuzda yer almaktadır.
  • Kurumsal satış kavramlarında her geçen gün değişimler olmaktadır. Özellikle makine gruplarında daha kaliteli markalara ve hizmete önem verilmektedir. Kendilerini yenileyen firmaların ürünleri öne çıkmaktadır. Kullanıcıların tercihi ihtiyaçları belirlemektedir. Kalitesiz ürünler daha pahalıya mal olmaktadır. Kalite sürdürülebilir olmalıdır.
  • 2019 yılı sıkıntılar ile geçmektedir. Özellikle sektördeki konkordatolar, iflaslar, kapanan firmalar, perakendecilerin sıkıntıları , marketlerin kırtasiye ürünlerini satmaları öne çıkan olumsuzluklardır. Bu durumlardan sektörümüzün tüm firmaları ayrı ayrı etkilenmektedir. Fiyat kargaşaları, istikrarsızlıkları, fiyatı düşürmek için kalitenin bozulması ,vadelerin uzunluğu Protestolar, karşılıksız çeklerin çoğalması sektörümüzü iyice yıpratmaktadır. 2019 yılının son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde yılı e naz hasarla kapatmaya çalışmaktayız. Sektörümüzün daha dikkatli ve temkinli olması gerekmektedir. 2020 yılının nasıl geçeceği , neler olacağını şimdiden kestirmek pekte kolay olmayacaktır. Karamsar olmamakla beraber sıkıntılı geçeceği kanısındayız.