Hakkımızda

Eraysan 1986 yılında sektörünün üretim kolunda hizmete başlamış, kaliteye verdiği önem ile iş ortaklarının güvenini ve desteğini alarak kısa zamanda 3 şirketten oluşan, bir grup yapısına dönüşmüş sektör lideri bir firmadır. ”Marka olmak söz vermektir” anlayışımız: hizmet verdiğimiz firmalar tarafından kabul edilmiş ve sahiplenilmiş, bugün ulaştığımız noktanın temellerinin sağlamlığına imkan tanımıştır.

Çağdaş ofis yapısının ve kurumsal ihtiyaçların ana tedarikçisi olan grup yapımızın içerisinde, ERAYSAN A.Ş. , MAPİKART E-MEDYA ve NOSİKART şirketleri hizmet vermektedir. Kalite anlayışımızın yansıması olan TSE, CE, ISO belgelerimiz, Ofis ve Kırtasiye sektöründe öncü şirket rolümüzün göstergeleridir.

Yıllar içerisinde, hizmet verdiğimiz firmaların beklentisi ile uzman kadromuz genişletilmiş ve tüm süreçlerimizin geliştirilmesi sağlanmıştır. Üretimde sağladığı kalite, kendi markası olan Mapiwire-Mapicoil-Mapibind-Mapicover-Mapicut-Mapilam-Mapipower-Mapishredder-Mapi3D markalı ürünlerle birlikte, tüm dünyaca bilinen iş ortaklarımız ile yolumuza devam etmekteyiz.

Ürün gamımızda 4.500 kalem ürün bulunmaktadır. Bu ürünler hem bireysel kullanıcılar tarafından kullanılan, hem ortak kullanım alanlarında hem de proje bazlı çözümlerde değerlendirilebilen ürünlerdir. Kendi markamız olan “MAPİ” bilinirliği ve güvenilirliği ile her geçen gün büyüyen bir markayız.

Türkiye’nin 81 iline, teknik servisi ve tüm ürünlerine ulaşım imkanı ile verdiğimiz hizmetimiz başta, Türki Cumhuriyetler, Batı Afrika Ülkeleri, Doğu Avrupa, Orta doğu ve komşu ülkelerimize de ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin ihracat alanında ki yerimiz, gururlu yürüyüşümüzün diğer bir nedenidir.

Firmamız, tüm yeterlilik ve güvenlik sertifikalarına sahip 25.000 m2 kapalı alan içerisinde hizmet veren merkez binasında hizmet vermektedir.